Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

127 Panairi Online i Kantonit

qershor 19,2020 81

Nga 15 qershori deri në 24 qershor, Zhejiang Titan Machinery Co, Ltd do të marrë pjesë në Panairin e 127-të të Kantonit Online. Shtë hera e parë që panairi i Kantonit të mbahet në internet për shkak të Covid-19 dhe panairi do të zgjasë për 10 ditë, gjë që është një sfidë e madhe për kompanitë tradicionale të prodhimit. Ekipi i shitjeve Titan fillon të përgatisë panairin që nga prilli dhe të gjithë anëtarët e tyre janë të gatshëm të përballen me sfidën dhe të mësojnë diçka nga panairi në internet i Kantonit.