Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Prerës furça

Prerëse bari me rrota benzine, Prerës furçash, 50.8cc TT-WBC508-1

foto dhe video

detaje

fletë datë teknike

Kodi i motoritX-Tai
Modeli i MotoritTT-1E43F-B
Zhvendosje50.8cc
Prodhimi i energjisë1.7kw / 7600rpm
Kapaciteti i rezervuarit të karburantit900ml
Diametri i rrotave325mm
Distanca e rrotave280mm
Paketimi madhësinë580 420 × × 420mm
Po ngarkohet QTY20FT / 40HQ: 280PCS / 648PCS