Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Prerës furça

PROJEKTIMI I RI ME PATENT Anti-Vibration Petrol Grass Trimmer 50.8cc TT-BC508-1

foto dhe video

detaje

fletë datë teknike