Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Prerës furça

Prerës i furçave me dizajn të ri 26cc 2 Stroke Benzinë ​​Trimmer i fuqishëm i barit TT-BC260 (4404)

foto dhe video

detaje

fletë datë teknike