Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Prerës furça

Cutter furça 52CC 3.0HP Me certifikim CE, GS, EU2 TT-BC620 / 520/430 (4401A)

foto dhe video

detaje

fletë datë teknike