Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Prerës furça

Prerës furçash me rrota 52cc me rrota prerëse 2 goditje, CE, MD, Certifikata EUII TT-WBC520-2

foto dhe video

detaje

fletë datë teknike

Kodi i motoritTN
Modeli i Motorit1E44F-5
Zhvendosje51.7cc
Prodhimi i energjisë1.4kw / 7500rpm
Kapaciteti i rezervuarit të karburantit1200ml
WHEEL DIAMETER325mm
WHEEL'S DISTANCE280mm
Paketimi madhësinë580 420 × × 420mm
Po ngarkohet QTY20FT/40HQ:365PCS/850PCS