Të gjitha kategoritë
EN

home>Rreth nesh

Profili i kompanisë

Zhejiang Titan Machinery Co, Ltd, është e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e veglave elektrike të kopshtit në natyrë, duke përfshirë sharrë me zinxhir benzine, prestar furçash, makinë prerëse mbrojtëse, prerës shumëfunksional, auger toke, etj. Që nga fillimi, ne kemi qenë të përkushtuar për të ruajtur cilësi superiore të produkteve tona dhe dizajnimin e modeleve më të njohura.

Titan është e vendosur në Wuyi County, Provinca Zhejiang, e cila është e pasur me lëndë të parë. Tiantai ka procese të rrepta menaxhimi, procese të përparuara prodhimi dhe pajisje dhe punëtorë të aftë teknikë për të siguruar prodhimin e produkteve me cilësi të lartë. Titani ka fituar produkte Certifikata CE, GS, EUⅡ dhe kaloi miratimin e menaxhimit të cilësisë ISO9001: 2008. Prandaj, Titan furnizon produktet më të njohura dhe konkurruese për të përmbushur nevojat e çdo përdoruesi dhe për të shijuar reputacion të mirë midis të gjithë klientëve.

Mirësevini në korporata me ne në çdo kohë. Titani pret që të krijojë një të ardhme të ndritur me ju.

Kapaciteti i ndërmarrjes

 • 01
  Produkte të pasura

  të tilla si sharrat e benzinës me zinxhir, Cutterin e furçave, prerësit e rrotave me pirg, prerësin shumëfunksional, Tokën Auger etj.

 • 02
  Stili popullor

  Që nga fillimi, ne kemi krijuar dhe prodhuar produktet më të shitura.

 • 03
  Certifikata të kualifikuara

  Titan ka fituar produkte Certifikata CE, GS, EUⅡ dhe pa-ssed miratimin e menaxhimit të cilësisë ISO9001: 2008 në 2009.

   

Certifikim

> GS

GS

> GS

GS

> GS

GS

> GS

GS

> EMC

EMC

> EMC

EMC

Moment historik

 • 2013
 • 2016
 • 2017
 • 2018
 • 2019
 • 2020
 • 2013-12
  Shitjet Vjetore tejkaluan 15,000,000 US $

 • 2013-04
  Filloni të Dizenjoni Modelin dhe pamjen Tonë të Motorit

 • 2016-09
  Të vlerësohet si Ndërmarrja Kombëtare e teknologjisë së lartë

 • 2016-06
  Hyni në Tregun Domastic, Synimi Në Tregun e Fundit të Lartë

 • 2017-07
  Zhvillimi i rregullave të industrisë

  Të jesh Anëtari më i Lartë i Ndërtesave të Furçave të Fabrikës së Benzinës.

 • 2018-12
  Realizoni Prodhimin Automatioc

  Lëvizni në Fabrikën dhe zyrën tonë të re, Realizoni Prodhimin Automatioc Hap pas Hapi

 • 2018-06
  Ekipi i themeluar i projektit elektrik Lithium

 • 2018-02
  Mori çmimin e cilësisë së qeverisë

 • 2019
  Varg i ri

  Produktet e baterive të gatshme për prodhim masiv.