сите категории
EN

Hejеџијанг Титан машини копродукции, ООД

Hejеџијанг Титан Машини копродукции, ООД е специјализирана за производство и трговија со електрични алатки за надворешни градини, вклучувајќи пила со бензин, машина за четки, трипер за жива ограда, мултифункционален секач, шлепер за земја и др. Од нашиот старт, ние сме посветени на одржување на супериорен квалитет на нашите производи и дизајнирање на најпопуларните модели.

Титан се наоѓа во округот Вуи, провинција hejеџијанг, кој е богат со суровини. Тјантаи има строги процеси на управување, напредни производствени процеси и опрема и квалификувани технички работници за да обезбеди производство на висококвалитетни производи. ГС, ЕУ и го поминаа одобрувањето за управување со квалитет ISO9001: 2008 година. Затоа, Титан ги обезбедува најпопуларните и најконкурентни производи за да ги задоволи потребите на секој корисник и да ужива добра репутација кај сите клиенти.

Добредојдовте на компанијата со нас во секое време. Титан со нетрпение очекува да создаде светла иднина со вас.

Нашата предност

ПРОИЗВОДИ

 • Машина за четка
 • Синџир пила
 • Хедер тример
 • вентилатор
 • Земјата Огер
 • Водна пумпа
 • Серија со функции мути
 • Косилка за трева
 • Производи од литиумска батерија

Определување на производот

 • 01
  Богати производи

  како што се пила со синџири на бензин, секач за четки, тример за жива ограда, мултифункционален секач, аудер за земја, итн.

 • 02
  Популарен стил

  Од нашиот стартување, ние дизајниравме и произведувавме најпродавани производи.

 • 03
  Квалификувани сертификати

  Титан се здоби со сертификати за производи CE, GS, EUV и го донесе одобрението за управување со квалитет ISO9001: 2008 во 2009 година.