сите категории
EN

Дома>Производ>Синџир пила

Гасна моќност 2 мозочен удар, 3.0 КС дрво 58cc 52cc 45cc моторна пила TT-CS6150 / 5800/5200/4500

фотографија и видео

детали

лист за технички датум