сите категории
EN

Дома>Производ>Машина за четка

Тример за трева со бензин, секач за четки, 50.8 cc TT-WBC508-1

фотографија и видео

детали

лист за технички датум

Код на моторот Х-Таи
Модел на моторот TT-1E43F-B
Поместување 50.8cc
Излезна моќност 1.7kw / 7600rpm
Капацитет на резервоар за гориво 900ml
ДИЈАМЕТР НА ТРКАЛА 325mm
ДИСТИНА НА ТРКАЛО 280mm
Пакување големина 580 420 × × 420mm
Се вчитува QTY 20FT / 40HQ: 280PCS / 648PCS