сите категории
EN

Дома>Производ>Машина за четка

52 степени со четкички за четкичка за трева, тример 2, мозочен удар, CE, MD, EUII сертификат TT-WBC520-2

фотографија и видео

детали

лист за технички датум

Код на моторотTN
Модел на моторот1E44F-5
Поместување51.7cc
Излезна моќност1.4kw / 7500rpm
Капацитет на резервоар за гориво1200ml
ДИЈАМЕТР НА ТРКАЛА325mm
ДИСТИНА НА ТРКАЛО280mm
Пакување големина580 420 × × 420mm
Се вчитува QTY20FT / 40HQ: 365PCS / 850PCS