сите категории
EN

Дома>За нас

Профил на компанијата

Hejеџијанг Титан Машини копродукции, ООД е специјализирана за производство и трговија со електрични алатки за надворешни градини, вклучувајќи пила со бензин, машина за четки, трипер за жива ограда, мултифункционален секач, шлепер за земја и др. Од нашиот старт, ние сме посветени на одржување на супериорен квалитет на нашите производи и дизајнирање на најпопуларните модели.

Титан се наоѓа во округот Вуи, провинција hejеџијанг, кој е богат со суровини. Тјантаи има строги процеси на управување, напредни производствени процеси и опрема и квалификувани технички работници за да обезбеди производство на висококвалитетни производи. ГС, ЕУ и го поминаа одобрувањето за управување со квалитет ISO9001: 2008 година. Затоа, Титан ги обезбедува најпопуларните и најконкурентни производи за да ги задоволи потребите на секој корисник и да ужива добра репутација кај сите клиенти.

Добредојдовте на компанијата со нас во секое време. Титан со нетрпение очекува да создаде светла иднина со вас.

Капацитет на компанијата

 • 01
  Богати производи

  како што се пила со синџири на бензин, секач за четки, тример за жива ограда, мултифункционален секач, аудер за земја, итн.

 • 02
  Популарен стил

  Од нашиот стартување, ние дизајниравме и произведувавме најпродавани производи.

 • 03
  Квалификувани сертификати

  Титан се здоби со сертификати за производи CE, GS, EUⅡ и го издаде одобрението за управување со квалитет ISO9001: 2008 во 2009 година.

   

сертификација

> ГС

GS

> ГС

GS

> ГС

GS

> ГС

GS

> ЕМС

ЕМС

> ЕМС

ЕМС

Пресвртница

 • 2013
 • 2016
 • 2017
 • 2018
 • 2019
 • 2020
 • 2013-12
  Годишната продажба надмина 15,000,000 УСД

 • 2013-04
  Започнете да го дизајнирате нашиот сопствен модел и изглед на моторот

 • 2016-09
  Да се ​​оцени како национално високо-технолошко претпријатие

 • 2016-06
  Внесете Домастички пазар, целете се на пазарот на висока продажба

 • 2017-07
  Развој на правилата на индустријата

  Да се ​​биде најголемиот член на бренд машина за чистење четки за брендови од „направена во hejеџијанг, учествувајте во развојот на правилата на индустријата“

 • 2018-12
  Реализирајте го производството на автоматик

  Преместете се во нашата нова фабрика и канцеларија, реализирајте го производството на автоматизација чекор по чекор

 • 2018-06
  Воспоставен тим на проект за литиум електрик

 • 2018-02
  Добив квалитетна цена на владата

 • 2019
  Нов опсег

  Производи за батерии подготвени за масовно производство.